Prozkoumejte naše služby detailně.

Jsme profesionální IT společnost, která se stará o tvorbu a správu webových stránek a e-shopů. Pomáháme podnikatelům růst na internetu a tak děláme z malých podnikatelů velké. Jsme nadšenci do IT technologií a tak z našeho hobby se stala rostoucí společnost.

Rozdělení služeb podle toho, v jaké fázi se zrovna nacházíte.

Právě začínám podnikat

Pokud právě začínáte podnikat a chcete, aby o vás bylo vědět, jako první krok byste měli bezodkladně zvolit – nechat si udělat webové stránky. Pokud váš byznys není nijak náročný, co se týče vysvětlení zákazníkům, bude vám stačit jednostránkový web za 2 999,- Kč. Za tuto cenu od nás dostanete perfektně vymazlenou landing page (jako domovskou stránku) s účelem ke konverzi. Například, aby vás potenciální zákazníci kontaktovali prostřednictvím formuláře, zanechali na sebe kontakt, a nebo vám rovnou zavolali. K tomu také v ceně získáte doménu dle svého výběru (jediná podmínka je, že doména musí být aktuálně k dispozici), webhosting (na 1. rok zdarma), firemní email pro zvýšení důvěryhodnosti vaší značky, náš technický support 24/7 v případě jakýchkoliv problémů, grafické logo, celkovou grafiku udělanou na míru na web, HTTPS zabezpečení webu a základní SEO optimalizace pro umístění na lepším místě ve vyhledávačích.

Jestliže potřebujete lidem předat mnohem více informací a na webu potřebujete více stránek, zvolte prosím variantu „Firemní obsáhlý web“, kde za cenu 5 999,- Kč získáte vše výše uvedené a až 10 dalších stránek, které lze využít například pro detailní popisy vašich služeb, fotogalerii, články, blog a jiné různé oddělené sekce.

To by prozatím bylo vše, v případě, že potřebujete inzerovat svoje služby online a bude vám stačit na webu kontaktní formulář pro potenciální zákazníky. Ale v případě, že potřebujete prodávat produkty online, nezbývá vám nic jiného, než zvolit variantu e-shop od 9 999,- Kč. V této ceně dostanete vše z výše uvedeného + platební bránu + místo pro neomezený počet vašich produktů.

Mimo tvorby webu vám můžeme nabídnout i profesionální prvotní nastavení PPC reklam na Googlu, Skliku a Facebooku za 1 999,- Kč.

Pokud již podnikáte delší dobu a máte už svůj web, zvažte, jestli váš web nepotřebuje nový vzhled a nové funkce. Funkční web by se měl pravidelně aktualizovat, doplňovat, přidávat na něj nové funkce a hlavně inovovat. My moc rádi předěláme vaše nápady do digitálního projektu.

Pokud si nevíte s něčím rady, nestyďte se říct si o pomoc od profesionálů.

 

Kontaktujte nás na [email protected]

A nebo na telefonním čísle +420 730 809 601

 

S pozdravem tým NejlepšíchWebovek.cz.

Nejlepší Webovky Logo Footer

Přidejte se do našeho newsletteru

Posíláme pouze zajímavé emaily.